Запчастини ФАВ

Техніка FAW в Україні

First Automotive Works, так розшифровується назва бренду, що означає " перший автомобільний завод. І це, дійсно, так. Це перший державний автовиробник з Китаю, але якби не радянський автопром, невідомо, як склалася б доля бренду.

Фундамент китайського автомобіля ФАВ

Перших кілька років після закінчення Другої світової війни економіка Союзу була не в кращій формі. Але незважаючи на це, по всій країні відновлювалися промислові об'єкти, пошкоджені під час війни, і будувалися нові. До початку 50-х років країна потихеньку підняла голову і почала думати про зміцнення зв'язків з країнами комуністичного табору.

Найперспективнішою і потенційно корисною країною був, звичайно ж, Китай. В принципі, економіка КНР не надто постраждала під час війни, але в багатьох галузях Союз був попереду.

Оскільки в Китаї не було навіть натяку на автомобільну промисловість, під час зустрічі на вищому рівні на початку 50-го року, Сталін і Мао підписали знаменитий договір про співпрацю.

Умови договору передбачали, що Поради надають технічну та консультативну допомогу на безоплатній основі і всіляко сприяють зростанню автомобільної промисловості Піднебесної. Під будівництво нового автозаводу ФАВ було виділено ділянку в місті Чаньчунь, власне, на цьому участь китайської сторони і закінчувалося.

faw-zis

Всю основну роботу по створенню складної інфраструктури, будівництва, розробки інструменту та обладнання, підготовки технологічної документації.

В цей же час близько півтисячі китайців проходили навчання та стажування в СРСР, осягаючи тонкощі автомобілебудування, як його уявляв собі радянський брат.

157

За шість років, до 1956 року, First Automotive Works був готовий до випуску вантажівок. Сумніватися не доводиться, це були точні копії радянського Зіс-150, який вже на той час порядком застарів, але для КНР це був справжній прорив.

Кілька років потому радянська сторона безоплатно передала китайцям документацію на повнопривідний 157-й Зіс, який, втім, поставлявся виключно для потреб армії КНР.

Вільне плавання FAW

Початок було покладено, китайські інженери, окрилені першими успіхами, розробили перший в історії Китаю легковий автомобіль, названий Dongfeng.

Але і зупинятися на цьому не збиралися.

За наказом Мао вже в 1958 році був розроблений 200-сильний урядовий лімузин ФАВ, який був у серії аж до 1983 року.

Dongfeng

Всім відомий логотип компанії FAW був розроблений тільки на початку 60-х років, а за 20 років виробництва компанія навчилася випускати не тільки копії радянських машин, але і техніку власної розробки і навіть важкий кар'єрний самоскид.

До 80-х років компанія збільшила випуск машин ФАВ до 60 тисяч в рік, пора було рухатися далі, але радянська автомобільна промисловість того часу вже не становила інтересу для Китаю.

Природно, китайці домовляються з прогресивною і активно розвивається Японією про підготовку інженерних кадрів.

Працівники заводу ФАВ стажувалися у всіх найбільших японських виробників, приблизно в цей період FAW налагоджує цікаву схему з продажу європейських легкових автомобілів.

golf

Дешева робоча сила дозволила зменшити собівартість автомобілів, зібраних в КНР, мало не вдвічі.

Цим і скористалася спочатку компанія Ауді, збираючи для місцевого ринку соту модель, а пізніше, до кінця 80-х років, на заводі почали збирати і інші моделі концерну Volkswagen AG.

Наприклад, популярний Фольксваген Гольф четвертого покоління і Джетту А2.

Досвід роботи з Volkswagen AG виявився настільки перспективним, що до 2000 року компанія змогла збільшити дохід у 24 рази, а випуск автомобілів виріс майже в п'ять разів.

Природно, в планах компанії з'явилося освоєння зарубіжних ринків, в першу чергу, країн, що розвиваються, де була необхідність в недорогій комерційній техніці.

jinn

2000-і роки стали знаковими для компанії. У цей час фірма активно скуповує нові виробничі площі, проводить реструктуризацію і розширює модельний ряд за рахунок використання ліцензійних японських платформ.

В першу чергу, це візок компактного седана Daihatsu Move. Автомобільчик називався Jinn і став популярний на батьківщині завдяки економічному 50-сильному 1100-кубовому мотору.

Другою знаковою моделлю цього періоду вважається седан, побудований на базі Тойоти Яріс, FAW Vita, який досі успішно продається в ряді країн і у себе на батьківщині.

До кінця десятиліття Перша автомобільна закінчила будівництво спільних підприємств з концернами VAG, Toyota, Mazda, Ford, а ще через два роки було побудовано два заводи по спільному випуску автомобілів з Дженерал Моторз.

vita

Перша офіційна поява бренду ФАВ в Україні пов'язана з виходом шикарного седана, побудованого на базі Мазда 6. Його охрестили Besturn B50, з тих пір так називали преміальні моделі, фактично, Besturn став преміальним суббрендом. Сьогодні в модельному ряду компанії ряд седанів (В30, 70, 90), близько десятка кросоверів (Х40, Х80, Т33, Т77 і Т99), а також компактні міські автомобілі Oley, Weizhi, Junpai.

besturn

Каталог запчастин FAW 

Інтернет-майданчик Chery Parts — ідеальне місце, щоб купити запчастини на китайські автомобілі FAW вищої якості. Каталог запчастин містить найбільш повний асортимент в Україні для ремонту і обслуговування легкових автомобілів, кросоверів і мікроавтобусів ФАВ.

Бездоганна якість деталей і витратних матеріалів для ремонту техніки FAW підтверджується численними відгуками покупців, а цінова політика магазину одна з найбільш лояльних в Україні по відношенню до клієнта.

Запчастини сертифіковані і супроводжуються гарантією від виробника і від магазину запчастин Чері Партс.

Електронний каталог деталей і витратних матеріалів збудований таким чином, що для пошуку потрібної позиції потрібно витратити не більше кількох хвилин.

Щоб купити запчастини FAW, достатньо знати, каталожний номер деталі, або її назва. Якщо ж деталь виявити не вдалося, досвідчений менеджер підбере її по фотографії або опису.

Всі запчастини FAW можна купити як за готівковий розрахунок, так і за передоплатою на рахунок в Приват Банку. Для юридичних осіб є можливість покупки деталей за безготівковим розрахунком.

Товар відправляється в будь-яку точку України і буде на місці максимум два дні з моменту оформлення замовлення. 

Інтернет-магазин Чері Партс економить час користувачів, гроші і гарантує якість будь купленої в каталозі деталі.Відправляємо запчастини по всій Україні:

Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область Запоріжська область Івано-Франківська область Київська область Кіровоградська область Луганська область Львівська область Миколаївська область Одеська область Полтавська область Рівненська область Сумська область Тернопільська область Харківська область Херсонська область Хмельницька область Черкаська область Чернігівська область Чернівецька область